AHOJ PRZYGODO! ZNAJDŹCIE Z NAMI SKARB PIRATÓW!
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

AHOJ PRZYGODO! ZNAJDŹCIE Z NAMI SKARB PIRATÓW!
Wpisany przez Maciej Bidelski   
czwartek, 26 marca 2020 18:17

paint and paper

31 marca 2020 r. startuje Biblioteka Pirackich Tropów zapraszamy do wirtualnego Matematycznego Pokoju Zagadek

Możecie grać sami, możecie ekipą, od 9 roku życia, młodsi z pomocą kogoś starszego. Zabawa trwa ok. godziny, czas zależy od tempa rozwiązywania zagadek :)

Zgłoszenia na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , szczegóły i zasady każdy otrzyma po pierwszym kontakcie. W zgłoszeniu poprosimy nazwę konta na Facebooku, w ramach którego uczestnik będzie grać, komunikując się poprzez Messengera. W zgłoszeniu proszę podać datę oraz wybraną grupę godzinową, jeśli będzie już zarezerwowana to ustalimy wspólnie inny termin. Na zgłoszenia odpowiemy w godz. 10.00-14.00, z wyłączeniem czasu trwania zabawy.

UWAGA!!! Dla osoby/osób z najlepszym czasem w miesiącu – niespodzianka do odbioru w Bibliotece Pedagogicznej na Gocławskiej 4 w Warszawie, kiedy będzie znowu otwarta. Pierwsze nagrody, za miesiąc kwiecień, zostaną podane do wiadomości zwycięzców 1 maja. O ile lider się zgodzi, opublikujemy jego imię (lub nick) i czas, w jakim ukończył zabawę. Niestety odbiór nagrody tylko osobisty, jeśli będzie niemożliwy to nagroda przechodzi na rzecz osoby drugim w kolejności czasem gry. Mimo to, zapraszamy do zabawy całą Polskę, a może i świat, przynajmniej ten polskojęzyczny :)

Każdy dostanie mailem dyplom z imieniem/imionami uczestników i czasem, w jakim udało się zakończyć zabawę.

Startujemy JUŻ we WTOREK, 31. Marca 2020 r.!

W każdy wtorek, środę i czwartek czekamy na odważnych w dwóch porach:
I grupa – 11.00-12.00
II grupa – 17.00-18.00

ZAPRASZAMY: https://www.facebook.com/events/1122562828090042/


Poprawiony: czwartek, 04 czerwca 2020 09:23