image1 image2 image3 image4 image5 image6

UWAGA!

Od 25 maja 2020 roku Wypożyczalnie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie wraz z Filiami wznawiają swoją działalność. Do odwołania zamknięte pozostają wszystkie Czytelnie. Zmianie ulegają godziny otwarcia i zasady udostępniania zbiorów.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

MOODLE2

MOODLE

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

AHOJ PRZYGODO! ZNAJDŹCIE Z NAMI SKARB PIRATÓW!
Wpisany przez Maciej Bidelski   
czwartek, 26 marca 2020 18:17

31 marca 2020 r. startuje Biblioteka Pirackich Tropów zapraszamy do wirtualnego Matematycznego Pokoju Zagadek

Możecie grać sami, możecie ekipą, od 9 roku życia, młodsi z pomocą kogoś starszego. Zabawa trwa ok. godziny, czas zależy od tempa rozwiązywania zagadek :)

Zgłoszenia na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , szczegóły i zasady każdy otrzyma po pierwszym kontakcie. W zgłoszeniu poprosimy nazwę konta na Facebooku, w ramach którego uczestnik będzie grać, komunikując się poprzez Messengera. W zgłoszeniu proszę podać datę oraz wybraną grupę godzinową, jeśli będzie już zarezerwowana to ustalimy wspólnie inny termin. Na zgłoszenia odpowiemy w godz. 10.00-14.00, z wyłączeniem czasu trwania zabawy.

UWAGA!!! Dla osoby/osób z najlepszym czasem w miesiącu – niespodzianka do odbioru w Bibliotece Pedagogicznej na Gocławskiej 4 w Warszawie, kiedy będzie znowu otwarta. Pierwsze nagrody, za miesiąc kwiecień, zostaną podane do wiadomości zwycięzców 1 maja. O ile lider się zgodzi, opublikujemy jego imię (lub nick) i czas, w jakim ukończył zabawę. Niestety odbiór nagrody tylko osobisty, jeśli będzie niemożliwy to nagroda przechodzi na rzecz osoby drugim w kolejności czasem gry. Mimo to, zapraszamy do zabawy całą Polskę, a może i świat, przynajmniej ten polskojęzyczny :)

Każdy dostanie mailem dyplom z imieniem/imionami uczestników i czasem, w jakim udało się zakończyć zabawę.

Startujemy JUŻ we WTOREK, 31. Marca 2020 r.!

W każdy wtorek, środę i czwartek czekamy na odważnych w dwóch porach:
I grupa – 11.00-12.00
II grupa – 17.00-18.00

ZAPRASZAMY: https://www.facebook.com/events/1122562828090042/


Poprawiony: środa, 01 kwietnia 2020 16:35