15.04.2020 r. - II zdalne spotkanie Sieci "Inspiracje są wśród nas"
image1 image2 image3 image4 image5

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

15.04.2020 r. - II zdalne spotkanie Sieci "Inspiracje są wśród nas"
Wpisany przez Maciej Bidelski   
czwartek, 16 kwietnia 2020 10:51

Dwa tygodnie odbyło się pierwsze zdalne spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy „Inspiracje są wśród nas”. W trakcie spotkania uczestniczki opowiadały o tym, co robią w ramach pracy zdalnej, a ponieważ nie wszystkie zdążyły opowiedzieć o swoich pomysłach dwa tygodnie temu, a chciały się nimi podzielić, nie było wyjścia i zorganizowano kolejne spotkanie sieci.

a

Po wysłuchaniu pomysłów na pracę w domu wszystkich uczestniczek sieci „Inspiracje są wśród nas”, pojawiło się pytanie o sens spotkań zdalnych. One mają zupełnie inną konwencję niż spotkania, które odbywały się dotychczas w trybie stacjonarnym. Na reakcje i odpowiedzi uczestniczek nie trzeba było długo czekać – póki szkoły i biblioteki będą zamknięte, sieć będzie spotykać się za pośrednictwem platformy ZOOM. Już mamy plany na kolejne cztery spotkania, o których będziemy informować na bieżąco.


Poprawiony: czwartek, 16 kwietnia 2020 11:14