20.04.2020 r, - Pomysły na pracę oraz Grywalizacja na I zdalnym spotkaniu Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Przedszkola Zaczytane Przedszkolaki
image1 image2 image3 image4 image5

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

20.04.2020 r, - Pomysły na pracę oraz Grywalizacja na I zdalnym spotkaniu Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Przedszkola Zaczytane Przedszkolaki
Wpisany przez Maciej Bidelski   
wtorek, 21 kwietnia 2020 09:21

20 kwietnia odbyło się zdalne spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedszkoli ZACZYTANE PRZEDSZKOLAKI. Celem spotkania była wymiana doświadczeń w tak innym dla nas wszystkich czasie.

2

Nauczycielki warszawskich i podwarszawskich przedszkoli podzieliły się swoim doświadczeniem w zakresie pracy zdalnej oraz współpracy z rodzicami. Uczestniczki sieci wymieniły się wrażeniami z pierwszych dni pracy zdalnej i przedstawiły ofertę własnych placówek.

Następnie nasza koleżanka z Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego, Agnieszka Zdrojewska, przedstawiła kurs on-line Grywalicja, który przygotowała na platformie Moodle. http://moodle.pbw.waw.pl/
Kurs ten przedstawia zagadnienie grywalizacji i możliwości jej zastosowania w różnych branżach. Jego celem jest przygotowanie przez uczestników własnego projektu grywalizacji.
Uczestniczki wyraziły chęć ponownego spotkania, dlatego drugie spotkanie sieci ZACZYTANE PRZEDSZKOLAKI odbędzie się 27 kwietnia. Gościem spotkania będzie dyrektorka Przedszkola nr 305 w Warszawie Dorota Bielecka. Tym razem usłyszymy jak wygląda zdalna praca, ale od strony dyrektora placówki przedszkolnej.
Relacja ze spotkania na stronie sieci ZACZYTANE PRZEDSZKOLAKI:
http://zaczytaneprzedszkolaki.blogspot.com/


Poprawiony: wtorek, 21 kwietnia 2020 09:33