Jak mailowo otrzymać kody do IBUK Libra?
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Pomoc

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Jak mailowo otrzymać kody do IBUK Libra?
Wpisany przez Maciej Bidelski   
środa, 24 czerwca 2020 12:03

baner_zostan_w_domu_czytaj_e-booki_640x250_0320_a_v1

Szanowni Państwo,

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie oraz jej Filie udostępniają czytelnikom Biblioteki zdalny dostęp do bazy IBUK LIBRA. Aby otrzymać kod dostępu należy wysłać maila na adres: Biblioteka Główna - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Filia w Błoniu - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Filia w Grodzisku Mazowieckim - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Filia w Nowym Dworze Mazowieckim - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Filia w Sochaczewie - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Filia w Żyrardowie - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W treści maila o temacie: IBUK, proszę podać imię i nazwisko oraz nr karty bibliotecznej. Będziemy dokładać starań, by przesyłać Państwu kody jak najszybciej (do 24 godzin), ale z uwagi na rotacyjny system pracy w poszczególnych placówkach uzależnione to będzie od możliwości organizacyjnych. Wysyłanie kodów realizowane będzie w dniach od poniedziałku do piątku.