01.09.2020 r. - Jesteś cudowny… bo jesteś - live z Nauczycielem na Medal Justyną Lewicką-Szczęsną
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

01.09.2020 r. - Jesteś cudowny… bo jesteś - live z Nauczycielem na Medal Justyną Lewicką-Szczęsną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Bidelski   
środa, 02 września 2020 08:35

W pierwszym dniu września 2020 r. gościliśmy w naszej bibliotece Justynę Lewicką-Szczęsną, która specjalnie dla wszystkich użytkowników naszego bibliotecznego fanpage’a poprowadziła live Jesteś cudowny… bo jesteś.

1

Justyna Lewicka-Szczęsna jest nauczycielką i arteterapetutką z 12-letnim stażem pracy. Ukończyła psychologię na Europejskiej Akademii Psychologii Integracyjnej oraz Warszawską Szkołę Filmową. Jest autorką programu Wszyscy żyjemy pod tym samym niebem. Prowadzi grupę wsparcia na dla nauczycieli Jesteś cudowny bo... Jesteś oraz fanpage Nauczyciel na Medal.

Jest również autorką wielokrotnie przez nas wykorzystywanej Bajki o Diamencie, na kanwie której prowadzone było spotkanie. Jej programy oraz projekty są rekomendowane przez Warszawskie Programy Edukacji Kulturalnej i powielane w wielu szkołach w Polsce.

W trakcie spotkania przedstawiono autorskie techniki podniesienia (skutecznie i trwale) samooceny wśród dzieci i młodzieży. Justynie towarzyszyła Barbara Szczepaniak z Wydziału Wspomagania Edukacji. Obie panie prowadziły swobodną dyskusję, skupioną w głównej mierze wokół treści Bajki o diamencie. Podkreślano jak ważne jest to, by dostrzec, że nasze dzieci, zarówno te które wychowujemy, jak i te, których uczymy to prawdziwe diamenty. Jednak aby to zrobić, na początku należy odkryć samego siebie i swój własny potencjał oraz pozbyć się wszystkich nieprawdziwych myśli na swój temat.

Dziękujemy Justynie za to wyjątkowe spotkanie. Był to nasz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni live. Zachęcamy do śledzenia naszego bibliotecznego fanpage’a, na którym możecie obejrzeć relację ze spotkania Jesteś cudowny…bo jesteś.

2
Poprawiony: środa, 02 września 2020 09:06