18.09.2020 r. - II Live z Nauczycielem na Medal Justyną Lewicką-Szczęsną, poświęcone książce Pięciu nieudanych Beatrice Alemagna
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

18.09.2020 r. - II Live z Nauczycielem na Medal Justyną Lewicką-Szczęsną, poświęcone książce Pięciu nieudanych Beatrice Alemagna
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 września 2020 07:57

Książka „Pięciu nieudanych” autorstwa Beatrice Alemagna została wydana przeszło 2 lata temu. Wydawcą było znakomite Wydawnictwo Dwie Siostry. Jest to książka, która wielokrotnie była wykorzystywana na zajęciach i warsztatach w naszej bibliotece. Tym razem postanowiliśmy nieco więcej opowiedzieć o niej Justynie Lewickiej-Szczęsnej, prowadzącej profil Nauczyciel na Medal.

tytul

Było to nasze drugie spotkanie na żywo z Justyną Lewicką-Szczęsną. Na początku przypomniana została Bajka o Diamenciku, którą wymyśliła Justyna. W II części spotkania prowadzące przeszły do omówienia książki Pięciu nieudanych. Nie będziemy w tym miejscu streszczać treści książki, zresztą na naszej stronie, w zakładce POLECAMY, znajdziecie jej recenzję. Katarzyna Gołubiew z Wydziału Wspomagania Edukacji opowiedziała w jaki sposób łączy treść książki Beatrice Alemagny wspólnie z Bajką o Diamencie na swoich zajęciach bibliotecznych Lubię siebie mimo… swoich wad. Bo mimo, że jesteśmy wszyscy niepowtarzalnym diamentem, każdy z nas ma wady, które warto by było zaakceptować, a wręcz polubić.

Całe spotkanie będzie można zobaczyć na naszym profilu na FB oraz na serwisie YT.

kolaz
Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2020 11:06