30.09.2020 r. - I organizacyjne spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy Inspiracje są wśród nas
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

30.09.2020 r. - I organizacyjne spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy Inspiracje są wśród nas
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 01 października 2020 07:50

Ruszył kolejny rok funkcjonowania sieci Inspiracje są wśród nas. Pierwsze spotkanie odbyło się za pośrednictwem platfomy Zoom.

siec 4

Na spotkaniu wstępnie omówiono harmonogram oraz plan działań sieci. Nie było to łatwe zadanie. Przez te kilka lat funkcjonowania uczestniczki przyzwyczaiły się do tego, że spotkania odbywały się głównie w bibliotekach szkolnych. Na obecną chwilę trzeba o tym zapomnieć. Jednak wszystkie obecne na spotkaniu nauczycielki zgodnie uznały, że trzeba znaleźć złoty środek tak, aby sieć mogła funkcjonować w miarę "normalnie" mimo dziwnych czasów.
Złotym środkiem okazały się zajęcia hybrydowe. Część spotkań odbędzie się stacjonarnie, a część online - na ZOOMie. Najbliższe miesiące pokażą czy coś ulegnie zmianie. Najważniejsze to się nie poddawać i dalej propagować czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży, bo... w końcu inspiracje są wśród nas!

siec 5
Poprawiony: czwartek, 01 października 2020 07:58