image1 image2 image3 image4 image5 image6

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na konferencję "Edukacja Varsavianistyczna w szkole - III edycja - [program konferencji]

Zgłoszenia: wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl (imię i nazwisko, miejsce pracy, nr tel.),
Udzielanie informacji pod nr tel. 501-379-703 lub 22 810 46 64 wew. 110
Konferencja jest bezpłatna.
Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteś tutaj: Start Filie

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

polona

Biblioteka Pedagogiczna na III Targach Edukacyjnych w Wańkowiczu
środa, 03 kwietnia 2013 08:35

W dniu 26 marca br. w Zespole Szkół Nr 1 im. M. Wańkowicza odbyły się III Targi Edukacyjne dla uczniów szkół średnich z Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Wśród zaproszonych uczelni, oferujących ciekawe kierunki studiów, znalazła się również Biblioteka Pedagogiczna, będąca zapleczem naukowym dla przyszłych studentów. Targi tradycyjnie otworzył dyrektor Jacek Cieślak.

targi 018 targi 023

Powitał gości honorowych: wicestarostę Pawła Białeckiego i burmistrza Zenona Reszkę. Wyraził uznanie dla Kasi Skierskiej-Wójcik, która jest pomysłodawcą i organizatorem Targów. Powitał przedstawicieli uczelni i biblioteki oraz licznie przybyłych uczniów ze szkół z Błonia i Ożarowa Maz.

targi 027 targi 028

Biblioteka Pedagogiczna przygotowała ofertę, niezbędną w przygotowaniu do matury. Wśród prezentowanych pozycji znalazły się słowniki, m.in. słownik postaci literackich, motywów i terminów literackich, leksykon dzieł i tematów literatury polskiej, ponadto literatura i malarstwo, literatura i muzyka, nowa matura -język polski i wiele innych ciekawych pozycji.
Młodzi ludzie chętnie podchodzili do naszego stoiska, pytali o książki, przeglądali je i pytali o bibliotekę i możliwość zapisu.

targi 051 targi 034 targi 035

Z racji targów przygotowaliśmy różnokolorowe zakładki do książek, zawierające podstawowe informacje na temat biblioteki. Ta forma promocji cieszyła się dużym zainteresowaniem.

targi 033 targi 050

Na zakończenie można było skosztować pysznego chleba własnego wypieku z domowych smalcem, była herbata, kawa i pyszne ciasta. Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Anna Buźniak


Poprawiony: środa, 03 kwietnia 2013 09:26