XV - 12.06.2013 r. - „Taniec – ciężka praca, poświęcenie, satysfakcja...”
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start PBW w Warszawie

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

XV - 12.06.2013 r. - „Taniec – ciężka praca, poświęcenie, satysfakcja...”
poniedziałek, 17 czerwca 2013 12:26

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Bibliotekarze z pasją” odbyło się w środę 12 czerwca... i było bardzo roztańczone. Ksenia Dąbrzalska – nauczycielka bibliotekarka i wychowawczyni świetlicy w SP 138 w Międzylesiu zatytułowała je „Taniec – ciężka praca, poświęcenie, satysfakcja...”. Pani Ksenia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 7 lat. Najpierw był to taniec towarzyski, potem tańce brazylijskie. Współpracowała z zespołem cygańskim i Don Wasylem, a we wrześniu tego roku rozpoczyna współpracę ze znanym tancerzem i choreografem Agustinem Egurrolą. W SP 138 jest instruktorką tańca i prowadzi zajęcia z zespołem Fantazja. To osiem utalentowanych dziewczynek w wieku 7-10 lat: Ola, Martyna, Anastazja, Oliwia, Dominika, Victoria i dwie Kasie. Na środowym spotkaniu zabrakło jedynie Victorii, która tego dnia miała ważne zajęcia taneczne.
Kiedy Ksenia Dąbrzalska opowiedziała zebranym o swojej pasji i pracy, przyszedł czas na występ zespołu. Najpierw w krótkim programie latino, potem w układzie do muzyki Michaela Jacksona. Strój też był odpowiedni. W przypadku muzyki Jacksona czarne spodnie, białe bluzki i srebrne kapelusze. W czasie tego krótkiego pokazu widać było, że taniec sprawia dziewczynkom wiele radości.
Ksenia Dąbrzalska podkreśliła bardzo dobrą współpracę z rodzicami małych tancerzy i z dyrekcją szkoły. Powiedziała, że ich pomoc jest nieoceniona.
Życzymy dalszych sukcesów tanecznych zarówno naszej Koleżance jak też jej podopiecznym z zespołu Fantazja.

ksenia k 1mm ksenia k 2mm ksenia k 3mm

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2013 12:41