image1 image2 image3 image4 image5 image6

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na konferencję "Edukacja Varsavianistyczna w szkole - III edycja - [program konferencji]

Zgłoszenia: wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl (imię i nazwisko, miejsce pracy, nr tel.),
Udzielanie informacji pod nr tel. 501-379-703 lub 22 810 46 64 wew. 110
Konferencja jest bezpłatna.
Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteś tutaj: Start Filie

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

polona

Wigilia w Bibliotece Pedagogicznej
środa, 18 grudnia 2013 08:47

Okres Świąt Bożego Narodzenia i oczekiwanie na narodzenie Jezusa, to czas radości, serdeczności i życzliwości w stosunku do drugiego Człowieka. To chwila na spotkanie z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Właśnie takie spotkanie w ciepłej i miłej atmosferze odbyło się po raz kolejny w Bibliotece Pedagogicznej. Nasze zaproszenia przyjął burmistrz Marek Książek, dyrektor CK Dariusz Sitarski, Leszek Jastrzębski, Helenka Szymańska oraz Panie emerytki Danusia Siekierska, Wanda Dziewulska i Wiesława Pokora. Była krótka refleksja nad mijającym rokiem, opłatek i życzenia radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt.

DSC_6120

Wszyscy zasiedliśmy przy pięknie udekorowanym stole, aby spróbować świątecznych, tradycyjnych potraw przygotowanych przez pracowników biblioteki. Takie spotkania, to również okazja do rozmów, refleksji i planów na przyszłość.

DSC_6126

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego, pracownicy Biblioteki życzą swoim Czytelnikom dużo zdrowia, pogody ducha, ciepła i radości na te najpiękniejsze Święta oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym 2014 Roku.

DSC_6124

Poprawiony: środa, 18 grudnia 2013 08:51