Kompleksowe wspomaganie szkół
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Kompleksowe wspomaganie szkół

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Kompleksowe wspomaganie szkół
wtorek, 01 grudnia 2015 09:39

Istotą kompleksowego wspomagania szkół i placówek oświatowych jest wpisanie doskonalenia nauczycieli w szersze działania, których celem jest rozwój całej szkoły traktowanej jako organizacja ucząca się. Działania prowadzone na rzecz nauczycieli są elementem zaplanowanego i spójnego projektu rozwojowego dla konkretnej placówki, po wcześniejszym zidentyfikowaniu jej potrzeb. Podjęcie przez Bibliotekę współpracy z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi i ośrodkami doskonalenia zawodowego pozwala nam oferować Państwu merytoryczne wsparcie w szerokim zakresie.
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie jako instytucja wspierająca zaprasza do współpracy wszystkie szkoły i placówki oświatowe zainteresowane podjęciem takiej formy wspomagania.

kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , (22) 810 46 64 wew. 110


Poprawiony: środa, 30 grudnia 2015 13:11