image1 image2 image3 image4 image5

„Życie nasze to podróż po wzburzonych wodach oceanu, pośród ciemności nocy; wiara to latarnia morska, co nam drogę do portu wiecznej szczęśliwości ukazuje; wierność w obowiązkach to czółno, które nas od morskich broni bałwanów...”

Patron roku 2017 Honorat Koźmiński
(właściwie Florentyn Wacław Jan Stefan Koźmiński)

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

BM
Dziękujemy księgarni internetowej BookMaster za nieodpłatne przekazanie książek.

15.04.2016 r. - Półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników
Wpisany przez Maciej Bidelski   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 11:35

W piątek 15 kwietnia 2016 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN odbył się półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Nasz Biblioteka już drugi raz włączyła się we współorganizowanie tego etapu konkursu. Uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych województwa mazowieckiego. W konkursie wzięło udział 17 drużyn – 46 uczniów w kategoriach klasowych: 1-3 i 4-6.

Uczniowie rozpoczęli pisanie testów o godz. 10.30. Wszystkich uczestników dopingowali nauczyciele oraz rodzice i dziadkowie. Podczas konkursu opiekunowie zwiedzali bibliotekę poznając takie miejsca jak: magazyny, wypożyczalnia, czytelnia. Po zakończeniu półfinału wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pozowali do wspólnego zdjęcia. Organizatorzy bardzo dziękują za wyrozumiałość i życzliwość opiekunów.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!

1 2 3 4 5 6