image1 image2 image3 image4 image5

„Życie nasze to podróż po wzburzonych wodach oceanu, pośród ciemności nocy; wiara to latarnia morska, co nam drogę do portu wiecznej szczęśliwości ukazuje; wierność w obowiązkach to czółno, które nas od morskich broni bałwanów...”

 Honorat Koźmiński
(właściwie Florentyn Wacław Jan Stefan Koźmiński)

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

BM
Dziękujemy księgarni internetowej BookMaster za nieodpłatne przekazanie książek.

29.04.2016 r. - Przytulanki – rolowanki
Wpisany przez Maciej Bidelski   
poniedziałek, 02 maja 2016 14:18

29 kwietnia 2016 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie odbyły się zajęcia Przytulanki – rolowanki. Uczestnikami byli rodzice i nauczyciele z Przedszkola „Niezapominajka” na warszawskiej Pradze.

Prowadząca Monika Siejak oznaczyła drogę do sali, w której odbywały się warsztaty, śladami kocich łap. Ułatwiło to dzieciom dotarcie na zajęcia, gdyż były w bibliotece pierwszy raz.

Na wstępie zajęć prowadząca przybliżyła uczestnikom główne założenia pracy metodą Weroniki Sherborn. Grupa zintegrowała się poprzez wspólne śpiewanie piosenek, następnie rozpoczęły się zabawy ruchowe.

Pani Monika sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom. Rodziny przypomniały sobie zabawy z dzieciństwa i otrzymały nowe pomysły na wspólne spędzanie czasu. Na pewno wszyscy je wykorzystają.

Wizyta sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom. BARDZO DZIĘKUJEMY za uśmiech i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania.

1 2 3 4 5 7 8 9 10 12 13 14 15 16 17.

Poprawiony: środa, 04 maja 2016 13:47