Pamiętamy o Agnieszce Osieckiej
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Pamiętamy o Agnieszce Osieckiej
wtorek, 04 października 2016 10:28

Takiej wystawy w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie jeszcze nie było! Z okazji 80-tych urodzin Agnieszki Osieckiej – wybitnej autorki tekstów, publicystki, poetki – pracownice Wydziału Wspomagania Edukacji wspólnie z Marzeną Jagiełło z Wydziału Udostępniania Zbiorów przygotowały wystawę Pamiętamy o Agnieszce Osieckiej.

Biblioteka w ramach współpracy z Fundacją Okularnicy wypożyczyła cenne eksponaty, należące do Osieckiej. Jeżeli więc chcecie Państwo na własne oczy zobaczyć podarowaną przez Marka Hłaskę maszynę do pisania, laptop bądź unikalne zdjęcia, pamiątki osobiste, a nawet słynną białą bluzkę – to koniecznie odwiedźcie naszą bibliotekę.

Fundacji Okularnicy bardzo dziękujemy za współpracę, a Państwa zapraszamy do biblioteki. Wystawę Pamiętamy o Agnieszce Osieckiej można będzie oglądać do końca października przy ul. Gocławskiej 4 w Warszawie w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie.

DSC_0491 DSC_0509 DSC_0513 DSC_0523 DSC_0532 DSC_0551

Poprawiony: wtorek, 04 października 2016 10:40