image1 image2 image3 image4 image5

„11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata”

źródło: UCHWAŁA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w sprawie ustanowienia roku 2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

15.06.2018 r. - Warsztaty WARSAW SILENT BOOK
poniedziałek, 18 czerwca 2018 08:47

W piątkowych warsztatach „Warsaw Silent Book”, zorganizowanych we współpracy ze „Stowarzyszeniem z Siedzibą w Warszawie”, wzięli udział uczniowie z dwóch warszawskich szkół podstawowych. Warsztaty prowadził Marcin Markiewicz, który wprowadził naszych gości w magiczny świat książek obrazkowych. Prowadzący pokazał dzieciom przykładowe „silent booki”. Zaprosił do zabawy integracyjnej, mającej na celu wyrażenie swoich potrzeb i uczuć za pomocą obrazków, bez używania słów. Ostatnim punktem warsztatów było stworzenie przez grupy uczniów własnego, tytułowego „silent book’a”. Dzieci miały do dyspozycji ponad 300 stempli z rozmaitymi kształtami i obrazkami. Powstały w ten sposób nietypowe krajobrazy miejskie oraz miejsca związane z naszą stolicą.

1 2 7 klocki 9 12