image1 image2 image3

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że limit miejsc na konferencje metodyczne "Antidotum na hejt" został wyczerpany. Przyjmujemy tylko zapisy na listy rezerwowe.

23 października 2019 r. dla szkół podstawowych [program],
6 listopada 2019 r. dla szkół ponadpodstawowych [program].


Zgłoszenia przyjmuje Wydział Wspomagania Edukacji:
wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl,
udzielanie informacji pod nr tel. 22 810 46 64 wew. 110 lub 501-379-703

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

26.09.2018 r. - Drama - czy to dramat w bibliotece? I spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Biliotekarzy Inspiracje są wśród nas
Wpisany przez Maciej Bidelski   
piątek, 28 września 2018 10:17

W środę – 26 września - na bibliotecznej antresoli odbyło się spotkanie inaugurujące kolejny rok działalności Sieci Współpracy i Samokształcenia Inspiracje są wśród nas.

Tym razem wspólnie z nauczycielkami bibliotekarkami spróbowałyśmy odpowiedzieć na pytanie: czy drama w bibliotece szkolnej jest możliwa do zastosowania?

Spotkanie poprowadziły koordynatorka sieci Katarzyna Gołubiew oraz jedna z uczestniczek Barbara Szczepaniak. W zaproponowane przez prowadzące metody i techniki dramowe zaangażowały się wszystkie uczestniczki. Do ich zadań należało m.in.: rekomendacja książki, której nie przeczytały, odnalezienie swojego znaku zodiaku, zebranie jak najwięcej informacji o innych uczestnikach zgodnie z ich zainteresowaniami, scenki dramowe, zabawa Jaką mamy rolę a jak nas widzą inni itd…

Spotkanie zakończyło się ustaleniem harmonogramu spotkań sieci oraz wyborem tematyki spotkań. Jak co roku będą to innowacyjne pomysły służące popularyzacji czytelnictwa wśród uczniów i zachęcenia ich do częstszego odwiedzania biblioteki szkolnej.

scenka dramowa scenka dramowa 1 znajdz kogos znaki zodiaku ustalenia pralka figury geo rada

Poprawiony: piątek, 05 października 2018 09:48