04.03.2019 r. - Spektakl "Przepraszam, czy jesteś czarownicą" w Przedszkolu nr 305 w Warszawie
image1 image2 image3 image4

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

04.03.2019 r. - Spektakl "Przepraszam, czy jesteś czarownicą" w Przedszkolu nr 305 w Warszawie
Wpisany przez Maciej Bidelski   
wtorek, 05 marca 2019 11:10

W ramach projektu MARKPIW, w jednej ze wspomaganych placówek – Przedszkolu nr 305 w Warszawie, nauczycielki bibliotekarki z naszej biblioteki wystawiły dla wszystkich grup przedszkolnych spektakl „Przepraszam, czy jesteś czarownicą”. Wybór placówki nie był przypadkowy, ponieważ kadra mokotowskiego przedszkola pracuje w tym roku nad kompetencją „Świadomość i ekspresja kulturalna” u dzieci w wieku przedszkolnym.

front

Spektakl „Przepraszam, czy jesteś czarownicą” wystawiany był już po raz drugi. Nie oznacza to jednak, że tym razem było „łatwiej”. Okazało się, że w przedszkolu jest 7 grup przedszkolnych. W praktyce oznaczało to, że każda z „bibliotecznych aktorek” odgrywała swoją rolę kilka razy. Pojawiły się trema i niepewność, czy przedstawienie się spodoba. Jednak zarówno główny bohater, czyli kot Herbert, jak i inne pojawiające się postaci wzbudziły u naszych małych widzów sympatię i uśmiech. Nawet groźna kucharka, która krzyczała na samotnego kotka czy surowa nauczycielka ze Szkoły Czarownic. Dziękujemy kadrze Przedszkola 305 w Warszawie za organizację, a małym widzom za wspaniałe przyjęcie.

1 2 3 4 5 6 aktorzy
Poprawiony: wtorek, 05 marca 2019 11:21