image1 image2 image3 image4 image5 image6

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na konferencję "Edukacja Varsavianistyczna w szkole - III edycja - [program konferencji]

Zgłoszenia: wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl (imię i nazwisko, miejsce pracy, nr tel.),
Udzielanie informacji pod nr tel. 501-379-703 lub 22 810 46 64 wew. 110
Konferencja jest bezpłatna.
Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteś tutaj: Start Filie

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

polona

Biblioteka Pedagogiczna w Błoniu na X Warszawskich Targach Książki
Wpisany przez Maciej Bidelski   
środa, 29 maja 2019 08:23

Podczas tegorocznych X Warszawskich Targów Książki, które miały miejsce na Stadionie Narodowym w dniach 23-26 maja, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie oraz Filie w Błoniu, Nowym Dworze i Sochaczewie, miały swoje stoisko na którym wystawione były książki z Biblioteki Białych Kruków. W piątek 24 maja filia Błonie przygotowała wystawę prezentując najpiękniejsze prace z tegorocznej XVIII edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego Wydajemy Własną Książkę.

0 1 2

Ta ciekawa i inspirująca zabawa wydobywa z młodych twórców ukryte talenty już 18 rok. Prace laureatów ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu warszawskiego zachodniego, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oglądali je zarówno dorośli jak i dzieci. Niektórzy pytali, czy można je kupić, a kiedy tłumaczyłyśmy, że są to pojedyncze i niepowtarzalne egzemplarze zrobione w ramach konkursu, pytano o szczegóły udziału w nim.

11 16 17 18

Oprócz prac dziecięcych sporym powodzeniem cieszyły się gadżety z logo naszej gminy. Rozdawane przez nas widokówki z najciekawszymi zabytkami Błonia wzbudzały zainteresowanie miastem i chęć jego zwiedzania.

Nasze stoisko odwiedziła przedstawicielka wydawnictwa z Białorusi. Pomysł na książkę dziecięcą bardzo ją zaintrygował.

21 22

Gościliśmy dyrekcję Biblioteki Wojewódzkiej w Warszawie Beatę Zych i Joannę Kamińską. Przygotowanie stoiska wystawowego i troska o nie, wymagała dużo czasu i zaangażowania, dlatego szczególne podziękowanie należy się koledze Robertowi Miszczukowi, który przez wszystkie dni targów pełnił obowiązki gospodarza.

26 29 31 35 36 00

Poprawiony: środa, 29 maja 2019 12:27