08.07.2019 r. - Nauka przez zabawę, czyli zajęcia dla dzieci z Akademią Zabawy i Nauki "Kredka"
image1 image2 image3 image4 image5

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

08.07.2019 r. - Nauka przez zabawę, czyli zajęcia dla dzieci z Akademią Zabawy i Nauki "Kredka"
Wpisany przez Maciej Bidelski   
piątek, 12 lipca 2019 09:45

W podwarszawskich Bieniewicach od kilku lat działa Akademia Zabawy i Nauki „Kredka”. W lipcu akademia zorganizowała tygodniowe półkolonie dla dzieci z pobliskich miejscowości. O przeprowadzenie jednych zajęć zostały poproszone nauczycielki bibliotekarki z naszej placówki.

czarownica

Zajęcia poprowadzone przez bibliotekarki z Wydziału Wspomagania Edukacji w głównej mierze opierały się na zabawach z tekstem literackim. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i plastycznych. Dzieci zapoznały się z książkami „Przepraszam, czy jesteś czarownicą” Emily Horn, „Książką bez obrazków” Benjamina Josepha Novaka, „Małą encyklopedią domowych Potworów” Stanislava Marijanovicia oraz „Brzuchem do góry” Urszuli Palusińskiej. Wspólnie z biblioteczną czarownicą i jej koleżanką wybrały się w taneczną podróż do utworu „Czyngis Khan” oraz narysowały i nazwały własnego Potwora. Na takich zajęciach z pewnością nie można się nudzić! To był wspaniale spędzony czas.

Kolaz Bieniewice
Poprawiony: piątek, 12 lipca 2019 09:58