image1 image2 image3

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że limit miejsc na konferencje metodyczne "Antidotum na hejt" został wyczerpany. Przyjmujemy tylko zapisy na listy rezerwowe.

23 października 2019 r. dla szkół podstawowych [program],
6 listopada 2019 r. dla szkół ponadpodstawowych [program].


Zgłoszenia przyjmuje Wydział Wspomagania Edukacji:
wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl,
udzielanie informacji pod nr tel. 22 810 46 64 wew. 110 lub 501-379-703

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

08.07.2019 r. - Nauka przez zabawę, czyli zajęcia dla dzieci z Akademią Zabawy i Nauki "Kredka"
Wpisany przez Maciej Bidelski   
piątek, 12 lipca 2019 09:45

W podwarszawskich Bieniewicach od kilku lat działa Akademia Zabawy i Nauki „Kredka”. W lipcu akademia zorganizowała tygodniowe półkolonie dla dzieci z pobliskich miejscowości. O przeprowadzenie jednych zajęć zostały poproszone nauczycielki bibliotekarki z naszej placówki.

czarownica

Zajęcia poprowadzone przez bibliotekarki z Wydziału Wspomagania Edukacji w głównej mierze opierały się na zabawach z tekstem literackim. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i plastycznych. Dzieci zapoznały się z książkami „Przepraszam, czy jesteś czarownicą” Emily Horn, „Książką bez obrazków” Benjamina Josepha Novaka, „Małą encyklopedią domowych Potworów” Stanislava Marijanovicia oraz „Brzuchem do góry” Urszuli Palusińskiej. Wspólnie z biblioteczną czarownicą i jej koleżanką wybrały się w taneczną podróż do utworu „Czyngis Khan” oraz narysowały i nazwały własnego Potwora. Na takich zajęciach z pewnością nie można się nudzić! To był wspaniale spędzony czas.

Kolaz Bieniewice
Poprawiony: piątek, 12 lipca 2019 09:58