Antresola na Gocławskiej pełna dziecięcych Białych Kruków, zapraszamy!
image1 image2 image3 image4 image5

UWAGA!

Przed przyjściem do Biblioteki, prosimy o zapoznanie się procedurą funkcjonowania Biblioteki w czasie epidemii COVID-19.

czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

moodle

quizy

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Antresola na Gocławskiej pełna dziecięcych Białych Kruków, zapraszamy!
Wpisany przez Maciej Bidelski   
czwartek, 03 października 2019 13:44

„Wydajemy Własną Książkę”- XXVII mazowiecka edycja konkursu już ruszyła! Organizatorzy projektu serdecznie zapraszają dzieci i młodzież Mazowsza do udziału w tym projekcie. Szczegóły regulaminu na blogu Wydajemy Własną Książkę oraz stronie MDK „ Muranów”.
https://wydajemywlasnaksiazke.blogspot.com/
https://www.mdk-muranow.waw.pl/mdk/biblioteka

IMG_6028

Szukajcie też informacji o konkursach powiatowych organizowanych przez biblioteki pedagogiczne w Błoniu, Ciechanowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Sochaczewie i… może jeszcze gdzie indziej, czego nie wiemy? Organizatorów z roku na rok przybywa!

Niezdecydowanych zapraszamy na wystawę dziecięcych Białych Kruków na Gocławską 4 i do Biblioteki Książki Dziecięcej na Stawki 10.

IMG_6029 IMG_6031 IMG_6032 IMG_6033 IMG_6034 IMG_6035

Jeżeli zainteresuje Was projekt i konkurs "Wydajemy Własną Książkę",a nie byliście na wrześniowych warsztatach i nie wiecie, jak się do niego zabrać, to zapraszamy na indywidualne konsultacje. Najlepiej w środy od 12.00 do 13.00 na antresoli. Spotkania adresowane są do nauczycieli wszystkich typów szkół, placówek oświatowo-wychowawczych, bibliotek publicznych i indywidualnych opiekunów. Zgłoszenia przyjmuje Wydział Wspomagania Edukacji.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Poprawiony: czwartek, 03 października 2019 14:02