Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem Beata Mońka „Przepisy na zdrowie”

13 stycznia 11:00 - 13:00

Spotkanie autorskie z Beata Mońką

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Filia w Sochaczewie zaprasza na wydarzenie czytelnicze z cyklu „Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem” w sobotę 13 stycznia o godz. 11.00. W tym dniu gościć będziemy Beatę Mońkę, autorkę książki „Przepisy na zdrowie”.

Beata Mońka – mieszkanka powiatu sochaczewskiego, dietetyk, instruktor oddechu metodą Butejki, promotor zdrowego stylu życia, autorka książki kulinarnej: „Przepisy na zdrowie”, doradca laktacyjny, specjalista z zakresu diagnostyki, dietetycznej i laboratoryjnej, w dziedzinie alergii i nietolerancji pokarmowych, funkcjonalności jelit, nutrigenetyki.

Na spotkaniu pod hasłem „Żyć zdrowo – czy to możliwe? Z Nowym Rokiem, nowym krokiem… do witalności” Pani Beata nie tylko opowie o swojej książce, zdrowym stylu życia, dobrych nawykach, ale też postara się odpowiedzieć na pytania: jaki związek ma sen, ruch i dieta, czy istnieją cudowne diety, jak oczyścić organizm z toksyn, czy mamy wpływ na własną odporność, jak sprawdzić czy dobrze oddychamy, czym jest i jak działa chlorella, a na koniec jak zmotywować się do działania już dziś i wytrwać w postanowieniach noworocznych? Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki „Przepisy na zdrowie”.

„Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem” to cykl spotkań, które odbywają raz w miesiącu się w Bibliotece Pedagogicznej w Sochaczewie w sezonie jesienno-zimowym. Zapraszamy na nie mieszkańców Sochaczewa i ościennych gmin, którzy mają w dorobku pisarskim książki, bądź tomiki poezji. Chcemy promować osoby, które rozsławiają nasz region, często odkrywając zapomniane miejsca powiatu sochaczewskiego, jakże ważne dla naszej tradycji i historii. Wielu spośród nich to nauczyciele.
Spotkania mają charakter otwarty.

Czas spotkania: 2h

Wstęp wolny.

Kontakt:
tel.: (46) 862-27-16

Szczegóły

Data:
13 stycznia
Godzina:
11:00 - 13:00

Miejsce wydarzenia

Filia w Sochaczewie
ul. Żeromskiego 39A
Sochaczew, 96-500
+ Google Map