Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biblioteka Pirackich Tropów

14 maja 2021 09:00 - 14:30

grafika: bocianie gniazdo z zatkniętą na nim flagą piracką

prowadząca: Agata Kyzioł-Cieślak

Matematyczna zabawa edukacyjna na Facebook dla osób lub grup w wieku od 9 do 200 lat. Młodsi uczestnicy będą wymagali wsparcia starszych towarzyszy.

1 konto facebookowe to jeden uczestnik, w jego ramach grać może jedna lub więcej osób. Zagadki matematyczne prowadzą do skarbu piratów – ważne, by znaleźć go szybciej niż rywale. Jednocześnie grają 3 osoby (lub grupy osób), a zwycięzca zostaje zapisany i będzie brał udział w dalszej rywalizacji. Szczegóły po rejestracji (rezerwacji terminu).

Zgłoszenia do gry dokonuje się wysyłając wiadomość na Messengerze do Biblioteki Pirackich Tropów, potem, wspólnie z prowadzącą, ustalany jest dogodny termin i godzina gry, a następnie wystarczy o uzgodnionej porze wejść na Facebooka i zgłosić gotowość do gry na Messengerze, pisząc wiadomość do Biblioteki Pirackich Tropów. To właśnie tam prowadząca będzie umieszczać zdjęcia z kolejnymi zadaniami wiodącymi do skarbu, a Gracze będą podawać odpowiedzi. Każde poprawne rozwiązanie zagadki otwiera drogę do kolejnej. Jeśli jednak podane rozwiązanie jest błędne można uzyskać podpowiedź, aż uda się dojść do właściwej odpowiedzi. Każdy Gracz lub grupa (wedle życzenia) otrzyma na podany e-mail pamiątkowy dyplom, wystarczy podać imię i nazwisko albo pseudonim, czy też przyjętą przez ekipę nazwę.

Bawimy się przez cały tydzień – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.30, a w poniedziałek spośród Uczestników wybierzemy ekipę z najlepszym czasem, dla której mamy niespodziankę!

Zarezerwujcie sobie 1-1,5 godziny na przygodę!
Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
14 maja 2021
Godzina:
09:00 - 14:30