Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem: Michał Odolczyk „Metro”

2 grudnia 2023 11:00 - 13:00

Spotkanie autorskie z Michałem Odolczykiem

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Filia w Sochaczewie zaprasza na pierwsze wydarzenie czytelnicze z cyklu „Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem”. W sobotę 2 grudnia będziemy gościć Michała Odolczyka, który opowie nam o swojej najnowszej książce „Metro”.

Michał Odolczyk  – mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, organizator, działacz społeczny, pisarz, podróżnik. Studiował socjologię na UKSW w Warszawie. Pasjonat kolejnictwa i podróży po całym świecie. Widoczne jest to w jego trzech dotychczas wydanych książkach. W najnowszej pt. „Metro” umiejętne łączy fikcję i rzeczywistość, pozostawiając czytelnika z pytaniem, czy to wszystko wydarzyło się naprawdę.

„Książka i kawa. Sobotnie spotkanie z pisarzem” to cykl spotkań autorskich, które będą odbywały się w Bibliotece Pedagogicznej w Sochaczewie w sezonie jesienno-zimowym, minimum raz w miesiącu. Zapraszać na nie będziemy mieszkańców Sochaczewa i ościennych gmin, którzy mają w dorobku pisarskim książki, bądź tomiki poezji. Chcemy promować osoby, które rozsławiają nasz region, często odkrywając zapomniane miejsca powiatu sochaczewskiego, jakże ważne dla naszej tradycji i historii. Wielu spośród nich to nauczyciele. Spotkania będą miały charakter otwarty.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki (w cenie 50 PLN/szt.) i otrzymania autografu.

Czas spotkania: 2h

Wstęp wolny.

Kontakt:
tel.: (46) 862-27-16

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2023
Godzina:
11:00 - 13:00

Miejsce wydarzenia

Filia w Sochaczewie
ul. Żeromskiego 39A
Sochaczew, 96-500
+ Google Map