image1

„11 listopada 1918 r. spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska powróciła na mapę świata”

źródło: UCHWAŁA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w sprawie ustanowienia roku 2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Jesteś tutaj: Start Relacje z wydarzeń

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

30.01.2013 r. – Spotkanie autorskie z Agnieszką Olszanowską
czwartek, 31 stycznia 2013 15:37

Spotkanie autorskie z Agnieszką Olszanowską

Zamykam oczy i piszę … tak zatytułowała swoje spotkanie autorka książek Agnieszka Olszanowska, ponieważ bezsenne wieczory i poranki to czas snucia nowych pomysłów i nowych pisarskich planów. Z potoku słów opisujących drogę do realizacji marzenia z dzieciństwa ukazała nam się osoba dzielna, pracowita i szukająca spełnienia … Jako młoda matka i żona znalazła czas na naukę i pisanie. Bardzo wyjątkowe jest to, że pisząc dla dzieci swoje pomysły na bieżąco konfrontuje z opiniami własnych pociech. Cała rodzina żyje jej pisarską przygodą. Na spotkaniu byli wszyscy, z przyjemnością słuchali wypowiedzi mamy i żony wspierając ją dobrymi spojrzeniami i własną aktywnością.
Mnie przykro jedynie, że tej wyjątkowej historii wysłuchało tak niewiele osób. W czasie ferii zimowych tylko 5 bibliotekarek znalazło czas w ciemny deszczowy wieczór na kontakt z bibliotekarką, która zrealizowała marzenie, a teraz podąża szlakiem dalszych coraz rozleglejszych planów. Autorka trzech wydanych do tej pory książek: „Genetyczna samotność”, „Wirtualnik egoistki”, „Sanktuarium Matki Boskiej Świętorodzinnej Pani Mazowsza w Miedniewicach” oczekuje w najbliższym czasie na ukazanie się kolejnych dwóch tytułów.

ao 1

Życzymy powodzenia podziwiając pracowitość i dążenie do realizacji marzeń


Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2013 09:00